Knob; Ø: 100mm; Int.thread: M14; 20mm; H: 43mm; technopolymer PA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VB.839/100 B-M14-SOFT-C5
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: VB.839/100 B-M14-SOFT-C5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 100mm; Int.thread: M14; 20mm; H: 43mm; technopolymer PA
| Body material | technopolymer (PA) |
| Height | 43mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 100mm |
| Thread length | 20mm |
| Cap colour | blue |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M14 |
| Boss material | brass |