Knob; Ø: 80mm; Int.thread: M10; 17mm; H: 37mm; technopolymer PA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VB.839/80 B-M10-SOFT-C3
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: VB.839/80 B-M10-SOFT-C3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ø: 80mm; Int.thread: M10; 17mm; H: 37mm; technopolymer PA
| Body material | technopolymer (PA) |
| Height | 37mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 80mm |
| Thread length | 17mm |
| Cap colour | grey |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M10 |
| Boss material | brass |