Knob; Dia: 32mm; M5; 10mm; H: 23mm; duroplast (PF); black gloss
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VC.192/30 B-M5
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: VC.192/30 B-M5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 32mm; M5; 10mm; H: 23mm; duroplast (PF); black gloss
| Operating temperature | -20...110°C |
| Body material | duroplast (PF) |
| Height | 23mm |
| Body colour | black gloss |
| Diameter | 32mm |
| Thread length | 10mm |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M5 |
| Boss material | brass |