Knob; Dia: 40mm; H: 27mm; duroplast (PF); black gloss; -20÷110°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VC.192/40 B-8
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: VC.192/40 B-8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 40mm; H: 27mm; duroplast (PF); black gloss; -20÷110°C
| Operating temperature | -20...110°C |
| Body material | duroplast (PF) |
| Height | 27mm |
| Body colour | black gloss |
| Diameter | 40mm |
| Panel cutout diameter | 8mm |
| Mounting depth | 14mm |
| Type of mounting element | knob |
| Boss material | brass |