Knob; Dia: 85mm; M16; 50mm; H: 55mm; duroplast (PF); black; -20÷110°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VC.192/85 P-M16X50
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: VC.192/85 P-M16X50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 85mm; M16; 50mm; H: 55mm; duroplast (PF); black; -20÷110°C
| Operating temperature | -20...110°C |
| Body material | duroplast (PF) |
| Height | 55mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 85mm |
| Thread length | 50mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M16 |
| Plunger material | steel |