Knob; Dia: 50mm; M10; 22mm; H: 34mm; duroplast (PF); black gloss
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VC.254/50 B-M10
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: VC.254/50 B-M10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 50mm; M10; 22mm; H: 34mm; duroplast (PF); black gloss
| Operating temperature | -20...110°C |
| Body material | duroplast (PF) |
| Height | 34mm |
| Body colour | black gloss |
| Diameter | 50mm |
| Thread length | 22mm |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M10 |
| Boss material | brass |