Tootekood: VCP05US12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: VCP05US12
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Electrical connection
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 5W; 90÷264VAC; 12VDC; Iout: 400mA; OUT: 1; 69%; THT
Output current 400mA
Mounting THT
Power 5W
Operating temperature 0...70°C
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 69%
Number of outputs 1
Electrical connection THT
Switching frequency 60kHz