PMIC; PWM controller; SO8; flyback; 8÷38V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VIPER22AS-E
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: VIPER22AS-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PMIC; PWM controller; SO8; flyback; 8÷38V
| Output current | 700mA |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 8...38V |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Application | SMPS |
| Topology | flyback |
| Kind of integrated circuit | PWM controller |