Controller; plug-in; IP20; 16A; 230VAC 50/60Hz; Display: LCD; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VIR-EM-5
Tootja: VIRONE
Tootja tootekood: EM-5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Controller; plug-in; IP20; 16A; 230VAC 50/60Hz; Display: LCD; white
| Mounting | plug-in |
| Max. operating current | 16A |
| IP rating | IP20 |
| Colour | white |
| Kind of display used | LCD |
| Maximum power | 3.68kW |
| Controlled parameter | 230V AC 50/60Hz |
| Measuring instrument features | dual tariff |
| Type of counted signal | electric power |
| Measurement | AC voltage, frequency, power, power factor, time |