Lamp: LED flood light; 30W; 4000K; CRImin: 80; 120x148x35mm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VIR-FL-2
Tootja: VIRONE
Tootja tootekood: FL-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 30W; 4000K; CRImin: 80; 120x148x35mm; IP65
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | aluminium |
| Body colour | black |
| Power consumption | 30W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Light source | LED |