LED lamp; E27; 230VAC; 825lm; 7W; 360°; 4000K; CRImin: 80; 10m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VIR-SW/MV-5
Tootja: VIRONE
Tootja tootekood: SW/MV-5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; E27; 230VAC; 825lm; 7W; 360°; 4000K; CRImin: 80; 10m
| Operating voltage | 230V AC |
| Length | 108mm |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 7W |
| Additional functions | motion detector |
| Range | 10m |
| Kind of sensor | microwave |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |