Connection lead; PIN: 4; 3m; plug; 2A; -40÷80°C; Insulation: PUR
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VK308F25
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: VK308F25
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Connection lead; PIN: 4; 3m; plug; 2A; -40÷80°C; Insulation: PUR
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Connector | plug |
| Number of pins | 4 |
| Max. operating voltage | 50V DC |
| Cable length | 3m |
| Type of connection cable | for sensors/automation |
| Insulator material | PUR |
| Cable/adapter structure | RJ45 plug |
| Insulation colour | green |