Re-battery: Li; VL1220; 3V; 7mAh; Leads: 2pin; Ø12.6x2.65mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VL-1220/FCN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: VL-1220/FCN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: Li; VL1220; 3V; 7mAh; Leads: 2pin; Ø12.6x2.65mm
| Mounting | vertically |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Leads | 2pin, for PCB |
| Body dimensions | Ø12.6x2.65mm |
| Capacity | 7mAh |
| Rated voltage | 3V |
| Cell size | VL1220 |
| Type of rechargeable battery | Li |