Tootekood: VLCF4020T-101MR26
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLCF4020T-101MR26
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 100uH; 0.45A; 1.4Ω; ±20%; Series: VLCF
Mounting SMD
Resistance 1.4Ω
Tolerance ±20%
Series VLCF
Operating current 450mA
Inductance 100µH