Inductor: wire; SMD; 100uH; 160mA; 2.5Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
VLH453226-101M
Tootja: Viking
Tootja tootekood: VLH453226-101M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; 160mA; 2.5Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.5Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 160mA |
| Body dimensions | 4.5x3.2x2.6mm |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 1MHz |