Inductor: wire; SMD; 150uH; 130mA; 3.7Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
VLH453226-151M
Tootja: Viking
Tootja tootekood: VLH453226-151M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 130mA; 3.7Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.7Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 130mA |
| Body dimensions | 4.5x3.2x2.6mm |
| Inductance | 150µH |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 1MHz |