Inductor: wire; SMD; 2.2mH; 30mA; 50Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1kHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
VLH453226-222M
Tootja: Viking
Tootja tootekood: VLH453226-222M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2mH; 30mA; 50Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 50Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 30mA |
| Body dimensions | 4.5x3.2x2.6mm |
| Inductance | 2.2mH |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 1kHz |