Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 450mA; 500mΩ; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
VLH453226-6R8M
Tootja: Viking
Tootja tootekood: VLH453226-6R8M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 450mA; 500mΩ; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm; 1MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 500mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 450mA |
| Body dimensions | 4.5x3.2x2.6mm |
| Inductance | 6.8µH |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 1MHz |