LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VLMW1301-GS08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VLMW1301-GS08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED
| Mounting | SMD |
| Case | 0603 |
| Dimensions | 1.6x0.8x0.55mm |
| Luminosity | 90...180mcd |
| LED colour | white |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.294; y: 0.286 |
| Colour temperature | 7000K |
| LED current | 20mA |