LED; SMD; 3528,PLCC2; white; 112÷355mcd; 60°; 10mA; 3.3÷4.2V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VLMW41R1T1-5K8L-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VLMW41R1T1-5K8L-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 3528,PLCC2; white; 112÷355mcd; 60°; 10mA; 3.3÷4.2V
| Mounting | SMD |
| Case | PLCC2 |
| Dimensions | 3.5x2.8x1.75mm |
| Luminosity | 112...355mcd |
| LED colour | white |
| Case - mm | 3528 |
| Front | flat |
| Chromatic coordinates | x: 0.33; y: 0.33 |
| Colour temperature | 5500K |
| LED current | 10mA |