Tootekood: VLS201612HBX-100M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS201612HBX-100M-1
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 0.89A; 756mΩ; ±20%; 2x1.6x1mm; -40÷105°C
Mounting SMD
Resistance 756mΩ
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 890mA
Inductance 10µH