Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 2.6A; 120mΩ; ±20%; 2.5x2x1mm; -40÷105°C
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
VLS252010HBX-2R2M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS252010HBX-2R2M-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 2.6A; 120mΩ; ±20%; 2.5x2x1mm; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 120mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.6A |
| Body dimensions | 2.5x2x1mm |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |