Tootekood: VLS3010CX-100M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3010CX-100M-1
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 1.22 A, Semishielded, 560 mA, VLS-CX-1 Series, 3mm x 3mm x 1mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 560mA
Body dimensions 3x3x1mm
Inductance 10µH