Tootekood: VLS3012CX-470M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3012CX-470M-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 47 µH, 660 mA, Semishielded, 430 mA, VLS-CX-1 Series, 3mm x 3mm x 1.2mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Inductance 47µH