Tootekood: VLS3012HBX-220M-N
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3012HBX-220M-N
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.04A; 761mΩ; ±20%; 3x3x1.2mm; -40÷105°C
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.04A
Inductance 22µH