Inductor: wire; SMD; 10uH; 0.79A; 286mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
VLS3015CX-100M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-100M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 0.79A; 286mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 286mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 790mA |
| Body dimensions | 3x3x1.5mm |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |