Tootekood: VLS3015CX-100M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-100M-H
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 0.79A; 286mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 286mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 790mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 10µH