Tootekood: VLS3015CX-101M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-101M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.26A; 2544mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; VLS
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 260mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 100µH