Power Inductor (SMD), 15 µH, 1.23 A, Semishielded, 800 mA, VLS-CX-1 Series, 3mm x 3mm x 1.5mm
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
VLS3015CX-150M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-150M-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 1.23 A, Semishielded, 800 mA, VLS-CX-1 Series, 3mm x 3mm x 1.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 382mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 800mA |
| Body dimensions | 3x3x1.5mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |