Tootekood: VLS3015CX-150M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-150M-1
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 1.23 A, Semishielded, 800 mA, VLS-CX-1 Series, 3mm x 3mm x 1.5mm
Mounting SMD
Resistance 382mΩ
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 800mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 15µH