Tootekood: VLS3015CX-220M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-220M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 0.53A; 660mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 530mA
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 22µH