Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 1.85A; 60mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
VLS3015CX-2R2M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-2R2M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 1.85A; 60mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 60mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.85A |
| Body dimensions | 3x3x1.5mm |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |