Tootekood: VLS3015CX-4R7M-1
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-4R7M-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 1.86 A, Semishielded, 1.52 A, VLS-CX-1 Series, 3mm x 3mm x 1.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.52A
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 4.7µH