Tootekood: VLS3015CX-4R7M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS3015CX-4R7M-H
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 1.35A; 120mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm; -40÷125°C
Mounting SMD
Resistance 120mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.35A
Body dimensions 3x3x1.5mm
Inductance 4.7µH