Tootekood: VLS5045EX-100M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS5045EX-100M-H
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 10 µH, 2.5 A, Semishielded, 3.1 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.1A
Inductance 10µH