Tootekood: VLS5045EX-151M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS5045EX-151M
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 150 µH, 610 mA, Semishielded, 560 mA, VLS-EX Series, 5mm x 5mm x 4.5mm
Mounting SMD
Resistance 949mΩ
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 560mA
Inductance 150µH