Tootekood: VLS5045EX-220M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS5045EX-220M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 22 µH, 1.8 A, Semishielded, 2 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Inductance 22µH