Tootekood: VLS5045EX-3R3N-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS5045EX-3R3N-H
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 3.3 µH, 4.2 A, Semishielded, 5.2 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Resistance 35.1mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 5.2A
Inductance 3.3µH