Tootekood: VLS5045EX-470M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS5045EX-470M-H
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 47 µH, 1 A, Semishielded, 1.3 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Resistance 390mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.3A
Inductance 47µH