Tootekood: VLS5045EX-4R7M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS5045EX-4R7M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 4.7 µH, 3.2 A, Semishielded, 4.4 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.4A
Inductance 4.7µH