Tootekood: VLS6045AF-100M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-100M
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 3.4 A, Shielded, 3 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 3A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 10µH