Power Inductor (SMD), 15 µH, 2.8 A, Shielded, 2.5 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
VLS6045AF-150M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-150M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 2.8 A, Shielded, 2.5 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 100.1mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.5A |
| Body dimensions | 6x6x4.5mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |