Tootekood: VLS6045AF-330M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-330M
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 33 µH, 1.8 A, Shielded, 1.6 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.6A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 33µH