Tootekood: VLS6045AF-3R3N
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-3R3N
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 3.3 µH, 5 A, Shielded, 5 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±30%
Operating current 5A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 3.3µH