Tootekood: VLS6045AF-4R7M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-4R7M
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 4.7 A, Shielded, 4.3 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Resistance 33.8mΩ
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.3A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 4.7µH