Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 4.7 A, Shielded, 4.3 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
VLS6045AF-4R7M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-4R7M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 4.7 A, Shielded, 4.3 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 33.8mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 4.3A |
| Body dimensions | 6x6x4.5mm |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |