Tootekood: VLS6045AF-8R2M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045AF-8R2M
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 8.2 µH, 3.7 A, Shielded, 3.2 A, VLS-AF Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.2A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 8.2µH