Tootekood: VLS6045EX-100M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-100M-H
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 10 µH, 3.4 A, Semishielded, 3.9 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Resistance 61mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.9A
Inductance 10µH