Tootekood: VLS6045EX-101M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-101M-H
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 100 µH, 900 mA, Semishielded, 1.1 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Resistance 611mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Inductance 100µH