Tootekood: VLS6045EX-220M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-220M
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 22 µH, 1.9 A, Wirewound, 2.4 A, VLS-EX Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.4A
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 22µH