Tootekood: VLS6045EX-221M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-221M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 220 µH, 500 mA, Semishielded, 800 mA, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 800mA
Inductance 220µH