Tootekood: VLS6045EX-470M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-470M-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 47 µH, 1.3 A, Semishielded, 1.8 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.8A
Inductance 47µH