Tootekood: VLS6045EX-4R7M-H
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-4R7M-H
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 4.7 µH, 4.2 A, Semishielded, 5.8 A, VLS-EX-H Series
Mounting SMD
Resistance 35mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.8A
Inductance 4.7µH